vyberte
svůj kraj
Infolinka 840 111 122
MENU

Říjnové novinky z Pardubického kraje

12. 10. 2020

Oznámení Pardubický kraj
Zpět na výpis novinek
image012.jpg

Vážení majitelé Senior Pasů,

víte, že až 72 % lidí si nepamatuje, co dostali minulý rok na Vánoce? Připravili jsme pro vás proto tipy na skvělé vánoční dárky, na které se nezapomíná. Vyberte si z široké nabídky na www.travelking.cz/darky a darujte svým blízkým letos pobyt přesně podle jejich gusta!

O Travelkingu

Travelking se zaměřuje na prodej výhodných pobytů a pobytových balíčků v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku Polsku a dalších evropských zemích. Ať už vás láká turistika, wellness nebo gastro zážitky, na www.travelking.cz si vyberete.

Nemusíte se bát cestovat ani v současné situaci - Travelking u většiny svých pobytů nabízí tzv. Dovolenou bez obav, která vám zajišťuje, že v případě zhoršení epidemiologické situace vám bude termín pobytu v daných hotelech přesunut nad rámec původní platnosti.

----

Jako majitelé Senior Pasů můžete na Travelking.cz využít 7% slevu na všechny pobyty. Uplatníte ji jednoduše v objednávce.

 

Dárky pro milovníky wellness a lázní

Dopřejte vašim blízkým chvíli bezstarostného relaxu a vyšlete je do lázní či na pořádný wellness pobyt, který si maximálně užijí. Uvidíte, že se z pobytu plného hýčkání v podobě neomezeného wellness a nejrůznějších procedur vrátí jako znovuzrození.

 

https://travelking.cz/cesko/deal/6625/karlovy-vary-hotel-smetana-vysehrad

Dárky pro turisty

Potěšte milovníky turistiky pobytem na horách! Dopřejte jim úchvatná panoramata a čerstvý vzduch, na kterém zapomenou na všechny starosti. Ať už vyrazí v létě na túru po hřebenech či v zimě na lyže, můžete si být jistí, že takový dárek jim doslova vezme dech.

https://travelking.cz/cesko/deal/6828/ostravice-hotel-zlaty-orel-ostravice

Dárky pro vinaře

Máte ve svém okolí opravdového milovníka či milovnici vína? Tak to je určitě potěší pobyt, kde si ho budou moci užít opravdu dosyta - na jižní Moravě, s pořádnou degustací, drobným občerstvením a ideálně i nějakým tím výletem po okolí s malebnými vinicemi.

https://travelking.cz/cesko/deal/6330/velke-bilovice-vinarstvi-skoupil

Dárky pro pivaře

Milovníci piva jistě ocení možnost užít si blahodárné účinky tohoto zlatavého moku nejen vnitřně, ale také zvnějšku! Darujte pobyt v pivních lázních a dopřejte svým blízkým relax s ochutnávkou ve stylu Postřižin. Uvidíte, že budou nadšeni.

https://travelking.cz/cesko/deal/6734/podebrady-regeneracni-centrum-iris

Dárkové poukazy

Naprostou sázkou na jistotu je pak dárkový poukaz - obdarovaný se sám rozhodne, ocení-li toulky městem a gastroturistiku, výlet do přírody či odpočinek ve wellness a lázních. Potěší zkrátka každého!

Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás!

Volejte linku Senior pas

z pevné linky volejte

840 111 122

z mobilního telefonu volejte

725 534 865

Cena za hovor dle tarifu Vašeho mobilního operátora.

Po–Pá 8.00–16.00

Napište nám

info@seniorpasy.cz

Kontaktní formulář

Neslouží jako registrace! Pro registraci klikněte zde.

Chcete se k projektu připojit jako poskytovatel slev? Máte zájem o zaslání více informací?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zobrazit formulář

Newsletter

Vyplňte e-mailovou adresu v případě, že chcete odebírat e-mailové novinky.

Ověřte číslo karty Senior Pas

Zřizovatel projektu