vyberte
svůj kraj
Infolinka 840 111 122
MENU

Věk pro nás není překážkou

6. 1. 2023

Akce Oznámení Karlovarský kraj
Zpět na výpis novinek
Vytvarna-soutez-pro-seniory-1-.png

Výtvarná soutěž

Hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek vyhlašuje jubilejní 10. ročník výtvarné soutěže určené seniorům z Karlovarského kraje s názvem Věk pro nás není překážkou. Cílem soutěže je ukázat, že i v pokročilém věku lze žít aktivně a v rámci umělecké činnosti tvořit hodnotná díla. Soutěž nabízí aktivním seniorům nejen porovnání s ostatními, ale také možnost prezentovat jejich dílo na veřejnosti.

Výtvarná soutěž je určena seniorům od 60 let s trvalým pobytem v Karlovarském kraji. Vyhlášeny jsou již tradičně tři kategorie – kresba, malba a grafika, fotografie a ruční práce. Každý soutěžící může přihlásit do výtvarného klání pouze jednu svou práci. Téma není specifikováno. Přihlášené práce nesmí být starší dvou let.

Výtvarné práce bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou profesionálové z uměleckého oboru a vyberou tři vítězná díla v každé kategorii. Protože se letos jedná o výroční 10. ročník výtvarné soutěže, přinese také jeden bonus v podobě speciální ceny. Ta bude malou oslavou věrnosti a těšit se na ni může autor, jehož práce byly součástí každého ročníku soutěže, a to od jejího prvopočátku.

Příspěvky do soutěže je možné odevzdávat v termínu 6. 1. – 28. 2. 2023 osobně na krajském úřadě, a to po předchozí domluvě na telefonním čísle 354 222 116. Díla je možné zaslat také poštou na adresu: Krajský úřad Karlovarského kraje, Jitka Čmoková, Závodní 353/88, 360 06 Karlovy Vary. Každá soutěžní práce musí být označena názvem, jménem, adresou, telefonním kontaktem a věkem autora.

Výsledy soutěže budou zveřejněny v březnovém čísle Krajských listů, na krajském webu a sociálních sítích. Slavnostní předání cen vítězům se uskuteční na začátku měsíce dubna, následovat pak bude výstava všech soutěžních prací ve vestibulu krajského úřadu. Soutěžící budou o přesných termínech informováni předem.

Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás!

Volejte linku Senior pas

z pevné linky volejte

840 111 122

z mobilního telefonu volejte

725 534 865

Cena za hovor dle tarifu Vašeho mobilního operátora.

Po–Pá 8.00–16.00

Napište nám

info@seniorpasy.cz

Kontaktní formulář

Neslouží jako registrace! Pro registraci klikněte zde.

Chcete se k projektu připojit jako poskytovatel slev? Máte zájem o zaslání více informací?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zobrazit formulář

Newsletter

Vyplňte e-mailovou adresu v případě, že chcete odebírat e-mailové novinky.

Ověřte číslo karty Senior Pas

Zřizovatel projektu