vyberte
svůj kraj
Infolinka 840 111 122
MENU

Šedesátka je ideální věk, kdy se stát ženou na první pohled

girl-1054307-1920.jpg

Elegantní šaty, zářivé barvy, sukně, výrazné ozdoby. To jsou součástí oděvu, které mnoho žen s přibývajícími roky odkládá a sází na takzvaně pohodlnou, volnočasovou módu. Je to škoda. Šedesátka přece neznamená, že je nutno chodit stále v kalhotách.

Muži často zmiňují, že se jim nelíbí skutečnost, že se většina žen přestala oblékat elegantně, tedy žensky. Ve většině šatníků nyní převažují trička, košile a kalhoty nad sukněmi a šaty. Je to pochopitelné, životní styl žen se zrychlil, mnohé žijí aktivně a to jde lépe v teniskách a džínách než na podpatcích a v kostýmku. Jenže pak se naskytne příležitost, kdy by se v šatech klidně dalo vyrazit a mnohé ženy zase skončí u těch džínů, tedy u takzvaného pohodlí.

Čím je žena starší, má často pocit, že ji ležérní, sportovní oblečení takzvaně omladí. Na jedné straně je to pravda, na straně druhé je škoda, že se tak dámy připravují o možnost ukázat se světu i jinak. Tedy jako ženy. Protože je úplně jedno, jestli je ženě třicet nebo šedesát či více, pokud si umí zvolit šaty či sukni, která z ní udělá nepřehlédnutelnou bytost. Některé sluší výrazné barvy, jiné spíše decentní.

Samozřejmě záleží na postavě, na stylu, jaký dáma vyznává. Ale chybou je říkat věty typu: Šaty nejsou nic pro mě, už jsem na ně stará, necítím se v nich. Cítit se někdy jako dáma by si měla vyzkoušet každá žena a u dam zralých to platí dvojnásob.

Tady je malá inspirace, která naznačuje, že elegantní móda ženám vyššího věku prostě sluší.

Zdroj: i60.cz

Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás!

Volejte linku Senior pas

z pevné linky volejte

840 111 122

z mobilního telefonu volejte

725 534 865

Cena za hovor dle tarifu Vašeho mobilního operátora.

Po–Pá 8.00–16.00

Napište nám

info@seniorpasy.cz

Kontaktní formulář

Neslouží jako registrace! Pro registraci klikněte zde.

Chcete se k projektu připojit jako poskytovatel slev? Máte zájem o zaslání více informací?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zobrazit formulář

Newsletter

Vyplňte e-mailovou adresu v případě, že chcete odebírat e-mailové novinky.

Ověřte číslo karty Senior Pas

Zřizovatel projektu