vyberte
svůj kraj
Infolinka 840 111 122
MENU

DRŽTE SI KLOBOUKY. JSOU V MÓDĚ A NOSÍ SE KE VŠEMU

hat-3306432-1280.jpg

Dříve dáma bez kloboučku nevyšla z domova. Klobouky bývaly symbolem elegance, luxusu, ženskosti. Později na ně pod vlivem trendu nosit vše pohodlné a sportovní ženy poněkud zanevřely. Nyní se znovu objevují v ulicích.

Nosí se ovšem v úplně jiných kombinacích, než tomu bývalo kdysi. Jistě, stále je možné si vyrazit na podpatcích, v elegantním kostýmku, s malou kabelkou a kloboukem. Jenže mladé dívky takový styl moc nepreferují a zralé a starší dámy dávají přednost módě pohodlné, spíše sportovní. A tak často říkají: K čemu by mi byl klobouk? Jenže se nyní v módních časopisech, na přehlídkových molech i v ulicích čím dál častěji objevují ženy, které se nebojí neobvyklých kombinací a umí do nich zahrnout i kloboučky. A tak se nosí k džínám, ke sportovním bundám či k teniskám stejně  jako ke kabátům.

Elegantní klobouk, klasický podzimní plášť, černé úzké kalhoty a bílé tenisky? Proč ne? Malý klobouček, sportovní bundička a kozačky? Jistě, proč ne? Klobouky můžou být malé nenápadné, stejně jako zářivě barevné či poněkud rozměrné. Jisté je jedno. Většinou v nich žena nezapadá v davu, trošku či více poutá pozornost. Takže to není móda pro vyznavačky nenápadnosti. Ale žena, která se nebojí si na hlavu něco umístit, má nyní nepřeberný výběr možností.

Tady je malá inspirace, s jakými outfity se klobouky na podzim dají kombinovat. A možná je to i důkaz, že kloboučky zralým dámám sluší mnohdy více než mladým.

Zdroj: i60.cz

Máte nějakou otázku? Zeptejte se nás!

Volejte linku Senior pas

z pevné linky volejte

840 111 122

z mobilního telefonu volejte

725 534 865

Cena za hovor dle tarifu Vašeho mobilního operátora.

Po–Pá 8.00–16.00

Napište nám

info@seniorpasy.cz

Kontaktní formulář

Neslouží jako registrace! Pro registraci klikněte zde.

Chcete se k projektu připojit jako poskytovatel slev? Máte zájem o zaslání více informací?
Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zobrazit formulář

Newsletter

Vyplňte e-mailovou adresu v případě, že chcete odebírat e-mailové novinky.

Ověřte číslo karty Senior Pas

Zřizovatel projektu