Velikost písma: A A

Bufet u Rajfů 

Adresa:
Albrechtická 851/7, 794 01 Krnov
Kontakt:
554 614 487, 777 720 735, rajf.p@seznam.cz
Web:
http://www.penzion-rajf.cz
Slevy:
100% k hlavnímu jídlu na 2 dcl nealka od 13.30 - 15.30 při platbě v hotovosti
Kategorie:
Gastronomie
Popis:
Hledáte ubytování nebo stravování v Krnově? Tak to jste na správném místě. Přejeme Vám příjemnou prohlídku prezentace našich služeb a budeme velmi potěšeni, pokud si pro svůj pobyt v Krnově vyberete naše ubytovací nebo stravovací zařízení.

Penzion Rajf a bufet u Rajfů se nachází v centru města cca 7 min. pěšky od Hlavního náměstí, 12 min. od Hlavního nádraží, 4 min. od autobusového nádraží a nejbližšího sumerparketu. Nabízíme Vám ubytování v apartmánu, jednolůžkových, dvojlůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možnost připojení k internetu. K dispozici je kuchyňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Před penzionem je možnost parkování. Parkoviště je pod dozorem kamerového systému. Po domluvě si lze u nás zapůjčit kola a také máte možnost úschovy Vašich kol.

V oblasti stravovacích služeb Vám nabízíme snídaně, přesnídávky a obědy tradiční české kuchyně za lidové ceny, s možností venkovního posezení pod krytou pergolou. U nás můžete oslavit své narozeniny, svatby, křtiny, podnikové večírky, smuteční hostiny.

Dále nabízíme rozvozy obědů pro firmy i jednotlivce. Na objednávku Vám připravíme obložení mísy, obložené chlebíčky, "gulášek" na nejrůznější akce dle vašeho přání.

Věříme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu


bufet 1-2.jpgfoto buf.jpg

 

Zpět na seznam poskytovatelů