Velikost písma: A A

Rada seniorů

Vážení senioři,
ve spolupráci s Radou seniorů ČR, která je největším republikovým sdružením seniorů, jsme pro vás připravili rozšíření projektu Senior Pasů do všech krajů České republiky. Slevy a výhody pro seniory, které tento slevový systém nabízí jsou vám nyní k dispozici. Při výběru poskytovatelů slev jsme se zaměřili na vaše každodenní potřeby (nákupy zboží a běžné služby), ale i sváteční chvíle (slevy v kulturních institucích, restauracích nebo různých volnočasových aktivitách) . Věříme, že tento projekt ulehčí vašemu finančnímu rozpočtu a zároveň vám umožní pustit se do aktivit a koníčků, které máte rádi.

Již nyní můžete uplatnit slevy ve všech krajích ČR u téměř 2000 poskytovatelů.

Na těchto stránkách také najdete informace o akcích pro seniory v jednotlivých regionech i pozvánky na akce související přímo s projektem Senior Pas.

JAK SE MŮŽETE ZAREGISTROVAT?

Na těchto stránkách si najedete do sekce „Registrace“, zvolíte kraj, ve kterém bydlíte a vyberete, zda jste členem Rady seniorů nebo její členské organizace - vyberete konkrétní organizaci.

Poté vypíšete své osobní údaje (na číslo popisné je zvláštní kolonka a PSČ uvádějte prosím bez mezery). Zájmy a záliby jsou nepovinné údaje. Po provedení úspěšné registrace se vám objeví oznámení, jak vám bude karta doručena.

Adresy k vyzvednutí:

Hlavní město Praha

Kulturní dům Ládví
kancelář Centra celoživotního vzdělávání, 1. p. vedle hlavního sálu
Burešova 2
18200 Praha 8

Út 10 - 12, 13 - 15 hod
St 10 - 12, 13 - 15 hod

V tyto úřední hodiny je možné telefonovat na číslo 608 629 361.

 

Jihočeský kraj

Krajská rada seniorů Jihočeského kraje

Žižkova tř. 12/309

370 01 České Budějovice

 

Út 09 - 13 hod     

St 09 - 13 hod

 

Hlavní koordinátor projektu: